Monday, April 15, 2013

Milan Djuric - strijelac za Cremonese

Milan Djuric
Bivsi reprezentativac nase mlade reprezentacije i potencijalni A reprezentativac Milan Djuric bio je strijelac za Cremonese u utakmici protiv Sudtirola koja je zavrsena rezultatom 2:1. Naime, Djuric je postigao pogodak u 41. minuti susreta za vodstvo svog tima od 2:0. Gosti su u 90. minuti susreta uspjeli smanjiti rezultat na konacnih 2:1.
Inace, ovaj 22-godisnji rodjeni Tuzlak je fudbaler AC Cesene ali se nalazi na posudbi u Cremoneseu. Podsjetimo, Djuric je igrao fantasticno za nasu mladu reprezentaciju za koju je odigrao 4 utakmice i postigao fantasticnih 6 golova. Nadamo se da ce selektor nase A reprezentacije Safet Susic obratiti paznju na ovog momka jer je on to zasluzio.

Video mozete pogledati na facebook stranici Bh Football Talent ili link na youtubeu....